Datu translācija – 1

posted in: Datu pārraide | 0

Šī brīža ip video novērošanas sistēmu komplicētība mēdz būt ļoti dažāda!
Klasisks risinājums ir ip kameras pieslēgtas pie PoE komutatora (switch), kas nodrošina arī kameru barošanu (vai arī izmantojot PoE inžektoru, vai lokāli kameru barošanu caur papildus barošanas bloku), videoieraksta serveris lielākoties atrodas lokālajā datortīklā, klienta darbastacija var atrasties gan lokāli, gan attālināti, atkarībā no nepieciešamības (sistēmas konfigurācija pamatā tiek veikta sistēmas uzstādītājam pieslēdzoties lokālā tīklā pie kamerām un servera)! Vienlaikus jāpiebilst, ka tīkla topoloģija, pateicoties ip tehnoloģijai, mēdz būt visdažādākā!

Sistēmu uzstādīšana bieži vien varētu būt krietni vieglāka un efektīvāka gan laika, gan izmaksu ziņā!

Daži ieteikumi:

Līnijas pagarināšana

Bieži nākas saskarties ar problēmu, kad posms no ip kameras līdz switch ir lielāks nekā 100m, ko nosaka tehnoloģija (atkarībā no kabeļa kvalitātes un blakusefektiem šis posms pat var būt mazāks)! Vienkāršs risinājums ir OUTREACH Lite Ethernet Extender vai arī OUTREACH Max PoE and Ethernet extender, kas nodrošina gan datu, gan PoE līnijas pagarināšanu.

IP kameru instalācija

PINPOINT ip kameru instalācijas rīks nodrošina tieši piekļuvi ip kamerai priekš uzstādīšanas un fokusēšanas, vienlaikus nodrošinot kameras datu un barošanas nepārtrauktību ar PoE switch.

Kameras uzstādīšana caur portatīvo datoru izmantojot PINPOINT

Jaunām instalācijām vai demo instalācijām, kur kamerām vēl nav nodrošināta barošana, ērti izmantot POINTSOURCE akumulatora PoE inžektoru, kas nodrošina kameras barošanu tās uzstādīšanas un konfigurācijas laikā.

Analogās sistēmas atjaunināšana

Veracity HIGHWIRE Ethernet over coax konvertori ļauj izmantot vecos analogo sistēmu kabeļus, lai nodrošinātu pilnvērtīgu datortīkla savienojumu. Tas ļauj būtiski ietaupīt laiku un izmaksas ip videonovērošanas sistēmas izveidē! HIGHWARE produkti barojas no 12 vai 24V sprieguma un var arī nodrošināt ar PoE līdz 4 kamerām!

Koaksiālā kabeļa izmantošana ip sistēmās izmantojot HIGHWARE

PoE / PoE+

Atkarībā no situācijas un vajadzības var izmantot dažāda veida aprīkojumu, lai nodrošinātu PoE vai PoE+ barošanu! Bez augstākminētajiem risinājumiem apskatīsim vēl dažus!
Sava veida standarts ir PoE switch, kur attiecīgais izeju skaits ir aprīkots ar PoE funkciju!
Bez standarta 220VAC barošanas pieejami arī PoE switch, kuri paši barojas no 8-40VDC, ka piemēram CAMSWITCH MOBILE.
Ja tīkla ports nenodrošina PoE funkciju, to var aprīkot ar OUTSOURCE PoE vai PoE+ inžektoru. OUTBREAK PoE sadalītājs var tikt izmantots, lai pieslēgtu kameru, kas neatbalsta PoE barošanu (praktiski maz sastopams, jo mūsdienās ip kamerām PoE atbalsts ir gandrīz neatņemama sastāvdaļa)!